NURSEL ERGİN FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NURSEL ERGİN FAN CLUB

MAVİŞ GÜZEL NURSEL FAN CLUB

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gözyaşına 'Var mısın Yok musun ?

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Gözyaşına 'Var mısın Yok musun ? Empty
MesajKonu: Gözyaşına 'Var mısın Yok musun ?   Gözyaşına 'Var mısın Yok musun ? Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 7:43 pm

Gözyaşına 'Var mısın Yok musun?'

Gözyaşına 'Var mısın Yok musun ? 9D41F4EC02261443B3C3A317b

Yürüyüşten sonra yemeğe çıktığımız için TV haberlerini kaçırdık haliyle. Eve geldiğimizde bir haber kanalı bulabilir miyim diye TV'yi zaplarken Acun Ilıcalı'nın 'Var mısın? Yok musun?'una takılıp kaldım. Açıkcası hiçbir programı seyretmiyorum ama güzel mavi gözleriyle ve göz pınarlarında uzun bir süre akıtmak istemediği gözyaşlarıyla, koca bir yürek dolusu sözleriyle beni derinden etkiledi Nursel. Karşımdaki genç kız ağlarken bir baktım konuşmalarından öylesine etkilenmişim ki ben de ağlıyorum, bir bakıyorum yönetmen stüdyoda ağlıyan birçok seyirciyi de gösteriyor, yani sadece ben değil eminim Türkiye'de o saatte o programı seyreden birçok kişi gözyaşlarına hakim olamıyor. Nursel ve kardeşi çocuk yuvasında büyümüş. Anne ve babası onlara bakamamış. Akrabalar var. Hem de birinci dereceden. nedense onlarda bakamamış. Bunları gözyaşları içinde anlatan Nursel de aslında gerçek nedeni belki de hâlâ bilmiyor. Kimseyi de kırmak istemiyor, aslında tüm bu acı dolu zor yıllarını paylaşırken...
Hep mış, mış, mış diye bitiriyor cümlelerini. Bir çocuk yuvasında röportaj yapılmış. 10-11 yaşlarında bir kız çocuğunun sözleri daha da etkiliyor beni. Annesi 5 yaşında bırakıp kaçmış onu. "Babam dayanamamış kaçmış" diyor. Annesini o küçük yüreğiyle savunuyor, yanında olmamasına rağmen. "En büyük hayalim annemle olabilmek... Bir de bir oyuncak ayıcık" diyor. "Polis olup anneme bakacağım" diyor. 'Evlenecek misin?' diye sorulduğunda "Evet, evleneceğim ama kocama dikkat edeceğim. Sigarası, birası olmayan biri olsun" diyor.
Onlar kimsesiz ama hayalleri var. 'Haydi onlara yuva yapalım' kampanyası düzenlendi o gece 'Var mısın Yok musun?'da. Kasımpaşa Çocuk Yuvası'nın yapımı için bağış toplandı. Programı sonuna kadar seyretmedim. Ama daha önce de yine Acun'un duyarlılığı sayesinde Bedensel Engelliler için de büyük bir bağış toplandığını da o prog ramda öğrendim. Sonuç; Nursel, Hamdi Bey'in teklifini kabul etmiş ve 201 bin YTL kazanmış. Kutusundan ise 250 bin YTL çıkmış. Kimsesiz çocuklar için tek bir yürek olan 'Var mısın Yok musun?' gözyaşlarıyla sevgi seli oluşturdu kalplerde. Bu tür kampanyalara var mısınız, yok musunuz? Acun her zaman var! Ya siz!
https://nurselergin.yetkin-forum.com

Gözyaşına 'Var mısın Yok musun ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sit-com'a var mısın, yok musun?
» Var mısın, yok musun dayanışması
» “Var mısın, Yok musun”da Aguilera şov
» Var Mısın Yok Musun’da hüzün
» Var Mısın Yok Musun’da hüzün