NURSEL ERGİN FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NURSEL ERGİN FAN CLUB

MAVİŞ GÜZEL NURSEL FAN CLUB

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

“Var mısın, Yok musun”da Aguilera şov

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

“Var mısın, Yok musun”da Aguilera şov Empty
MesajKonu: “Var mısın, Yok musun”da Aguilera şov   “Var mısın, Yok musun”da Aguilera şov Icon_minitimeÇarş. Ara. 24, 2008 7:49 pm

İstanbul'a gelip Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’na yardım amacıyla “Var mısın, Yok musun”a katılan dünyaca ünlü popstar Christina Aguilera, stüdyoya yoğun bir tezahüratla girdi. Yarışma sırasında heyecanlı olduğunu sürekli tekrarlayan ünlü yıldız, “Beautiful” şarkısını seslendirirken hayranlarının kendisi için gönderdiği mesajları şaşkınlıkla izledi. Aguilera, son 4 kutuya iki 500 bin, 250 bin ve 20 YTL’lik kutularla girdi. Bu turda iki 500 bin YTL’yi de açtırınca son tura 250 bin ve 20 YTL’lik kutularla adım atan Aguilera’ya Hamdi Bey 95 bin YTL’lik teklif verdi. Christina ise telefonda Hamdi Bey ile konuşup teklifi 180 bin YTL’ye yükseltmesini istedi. Hamdi Bey’den olumlu yanıt alan Aguilera “Kabul ediyorum” diyerek 180 bin YTL kazandı.

ACUN 130 BİN YTL’LİK KAFTAN HEDİYE ETTİ Acun Ilıcalı’nın bir kaftan hediye ettiği Aguilera dün eşi, oğlu Max, piyanisti, dadısı ve diğer yardımcılarından oluşan sekiz kişilik ekibiyle Ukrayna’nın başkenti Kiev’e uçtu. Aguilera’nın Kiev’deki konserinden sonra Dubai’ye geçeceği öğrenildi.

Vatan Gazetesi
https://nurselergin.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sit-com'a var mısın, yok musun?
» Var Mısın Yok Musun’da hüzün
» Var Mısın Yok Musun’da hüzün
» Var Mısın Yok Musun kazandırdı
» Var mısın Yok musun'da 1 YTL şoku!