NURSEL ERGİN FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NURSEL ERGİN FAN CLUB

MAVİŞ GÜZEL NURSEL FAN CLUB

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bu akşam Aguilera yarışacak

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Bu akşam Aguilera yarışacak Empty
MesajKonu: Bu akşam Aguilera yarışacak   Bu akşam Aguilera yarışacak Icon_minitimeÇarş. Ara. 24, 2008 7:49 pm

Bu akşam saat 10.00'de Show TV'de Acun Ilıcalı’nın sunduğu Var Mısın Yok Musun yarışmasında ünlü şarkıcı Christina Aguilera yarışacak ve programda ünlü ‘Beautiful’ şarkısını seslendirecek.

Var mısın Yok musun’da Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı Bolluca Köyü yararına yarışacak olan Christina Aguilera dün Çırağan Sarayı’nda kimsesiz çocuklarla buluştu. Türkiye’ye gelişi oldukça şaşaalı olan Aguilera, bu akşamki yarışma öncesi basın toplantısı düzenledi. Mütevazı hareketleriyle dikkat çeken şarkıcı, “Yarışma teklifini kabul etmemdeki en önemli etken çocuklardı” dedi. Türkiye’den çok etkilendiğini de söyleyen ABD’li yıldız, “Bu kez sadece yarışma programına katılıyorum fakat gelecek günlerde burada bir konser vermek istiyorum. Bunu menajerime şimdiden ilettim” diye konuştu.

TEK İSTEĞİ KOLA

Bu akşam Acun Ilıcalı’nın konuğu olacak Aguilera, programda ünlü ‘Beautiful’ şarkısını da seslendirecek. Öte yandan daha önce Türkiye’ye gelen yıldızların aksine kapris yapmayan Aguilera’nın organizasyon yetkililerinden tek isteği dolabında kola bulundurulması oldu.

Akşam Gazetesi
https://nurselergin.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nursel yarışacak mı?
» Aguilera, Acun'a 'Varım' dedi!
» Nursel yarışacak çocuklar kazanacak
» Christina Aguilera geldi
» “Var mısın, Yok musun”da Aguilera şov