NURSEL ERGİN FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NURSEL ERGİN FAN CLUB

MAVİŞ GÜZEL NURSEL FAN CLUB

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Şansını denedi ve kazandı

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Şansını denedi ve kazandı Empty
MesajKonu: Şansını denedi ve kazandı   Şansını denedi ve kazandı Icon_minitimeÇarş. Ara. 24, 2008 7:39 pm

Şansını denedi ve kazandı ’

Var Mısın, Yok Musun’ yarışma programına Tokat’tan katılan Canan, 500 bin YTL için yarıştı. Canan büyük ödülü kazanamadı ancak şansının peşinden gitti ve istediğini aldı.

Acun Ilıcalı’nın, Türk Milli Takım forması ile sunduğu yarışmada, yarışmacı koltuğunda Tokat’tan katılan Canan yer aldı. Canan, milli futbolcu Semih Şentürk’ün isminin yazılı olduğu 9 numaralı Ay-Yıldızlı forma ile yayına çıkarak, formanın uğurlu gelmesini diledi.

İlk 3 turda çok iyi yarışan Canan, Hamdi Bey’den 50 bin YTL’lik teklif aldı. Ancak tablosunda çok fazla kırmızı bulunan Canan, hedeflediği rakam olmasına rağmen bu cömert teklifi reddetti.

Ancak 3 tane 500 bin YTL’yi üst üste açtıran Canan 5. turda Hamdi Bey’den sadece 16 bin YTL’lik teklif alabildi.

Canan, "Buraya çıkan kafasında hangi rakam varsa ona ulaşınca alsın diyordum. Ama bana o rakam çok erken geldi. O tabloda devam etmeliydim" diyerek 50 bin YTL’yi kabul etmemenin üzüntüsünü yaşadı.

Canan, 10 YTL ve 30 bin YTL’lik son 2 kutu kaldığında Hamdi Bey’den 11 bin YTL’lik teklif aldı. Önceki cömert teklifleri reddederek büyük bir üzüntü yaşayan Canan, bu teklifi de reddederek önündeki 22 numaralı kutuyu açtırdı.

Şansını son ana kadar deneyen Canan ve stüdyodakiler Acun Ilıcalı’nın kutuyu açmasıyla büyük bir sevinç yaşadı. 10 YTL’yi pas geçen Canan, yarışmadan 30 bin YTL’lik ödülle ayrılarak amacını kısmen gerçekleştirdi.

KAYNAK: TELEVİZYONGAZETESİ
https://nurselergin.yetkin-forum.com

Şansını denedi ve kazandı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Şansını denedi ve kazandı
» Metin , şansını kullanamadı
» Hem ağladı, hem kazandı
» Evren hem kazandı hem de kazandırdı
» Önce Nursel kazandı sonra kimsesiz çocuklar