NURSEL ERGİN FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NURSEL ERGİN FAN CLUB

MAVİŞ GÜZEL NURSEL FAN CLUB

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Önce Nursel kazandı sonra kimsesiz çocuklar

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Önce Nursel kazandı sonra kimsesiz çocuklar Empty
MesajKonu: Önce Nursel kazandı sonra kimsesiz çocuklar   Önce Nursel kazandı sonra kimsesiz çocuklar Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 7:36 pm

Var mısın Yok musun yarışması önceki akşam yeni bir yardım kampanyasına imza attı. Daha önce görme engelli Evren`in yarıştığı gecede engelliler için yardım toplanmış ve Fatih Terim gibi kimi ünlü isimler de yine yardım amaçlı yarışmacı olarak programa katılmıştı. Önceki akşam da...

Var mısın Yok musun yarışması önceki akşam yeni bir yardım kampanyasına imza attı. Daha önce görme engelli Evren`in yarıştığı gecede engelliler için yardım toplanmış ve Fatih Terim gibi kimi ünlü isimler de yine yardım amaçlı yarışmacı olarak programa katılmıştı. Önceki akşam da 106 bölümdür yarışmayı bekleyen Nursel, Acun Ilıcalı`nın karşısındaydı. Kendisi de yetiştirme yurdunda büyüyen Nursel`in yarıştığı program duygu dolu anlara sahne oldu. Öncelikle Nursel yarıştı ve 201 bin YTL kazanarak bir rekora imza attı. Daha sonra Kasımpaşa Çocuk Esirgeme Yurdu`nun bitirilmesi için yardım toplandı. İstanbul Valisi Muammer Güler ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş`ın da katıldığı program, gece saat 02.15`e kadar devam etti. Canlı yayınlanan prog-ramda 2 milyon 615 bin YTL bağış toplandı.

23.09.2008
https://nurselergin.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nursel yarışacak çocuklar kazanacak
» Onlar artık kimsesiz değil
» Hem ağladı, hem kazandı
» Nursel Yarışacak !
» Nursel, hayallerine ulaşabilecek mi?