NURSEL ERGİN FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NURSEL ERGİN FAN CLUB

MAVİŞ GÜZEL NURSEL FAN CLUB

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Mevlüt o anı anlattı

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Mevlüt o anı anlattı Empty
MesajKonu: Mevlüt o anı anlattı   Mevlüt o anı anlattı Icon_minitimeÇarş. Ara. 24, 2008 7:50 pm

Mevlüt o anı anlattı

Geçen akşam ’Var mısın, Yok musun?’ yarışmasından büyük üzüntüyle ayrılan Mevlüt, 9 ay sonra yaşadığı hüsranı anlattı.

Show TV’de Alişan ve Çağla Şıkel’in sundukları ’Herşey Dahil’ programına konuk olan Mevlüt, yarışmadan 10 YTL ile ayrılmanın yarattığı üzüntüsünü anlattı.

Acun Ilıcalı’nın sunduğu ’Var mısın, Yok musun?’ yarışmasında 9 aydır kendisine sıra gelmesini bekleyen Mevlüt, cumartesi akşamı sonunda yarışmacı oldu. Ancak yarışmanın sonunda Hamdi Bey’in 10 bin YTL’lik teklifini kabul etmeyerek kutusunu açtıran Mevlüt’ün yaşadığı üzüntü, ekran başındakileri de hüzünlendirmişti.

Mevlüt o an yaşadıklarını şöyle aktardı: "Hedeflerim vardı. Bozulur diye kimseye söylemedim. Sonuçta 9 ayımı verdim ciddi bir zaman ve emek sarfetmişim. İnsanlar da bekliyorlardı. Orası bambaşka bir yer. Yarışmanın başından beri 9 numaralı kutuyla son ikiye gideceğimi biliyordum. Son 5 kala, 9’u aç dedim. Tek hatam oydu! Ben biraz kaderci bir insanım. İnsan kaderinin önüne geçemiyormuş."

Programa telefonla katılan annesi Naciye hanım ise sonuca çok üzüldüklerini belirterek "Hiç ümidimi kesmiyorum. Allah oğluma sağlık ve ömür versin. Hayallerimiz vardı tabi ama olmadı. Yine de ümidimizi kesmiyoruz. Bir kapı daha açılır elbet" diye konuştu.
https://nurselergin.yetkin-forum.com

Mevlüt o anı anlattı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mevlüt Fanları
» Mevlüt resimleri
» Ülkühan mı Mevlüt mü ?