NURSEL ERGİN FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NURSEL ERGİN FAN CLUB

MAVİŞ GÜZEL NURSEL FAN CLUB

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Acun'a üç mesaj var !

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Acun'a üç mesaj var ! Empty
MesajKonu: Acun'a üç mesaj var !   Acun'a üç mesaj var ! Icon_minitimeÇarş. Ara. 24, 2008 7:46 pm

Acun'a üç mesaj var !

Bizim okurların en fazla ilgi gösterdiği ve soru yağmuruna tuttuğu programlardan biri de Show TV'deki "Var mısın Yok musun?" yarışması. İşte yapımcı/ sunucu Acun Ilıcalı'ya ulaştırılması istenen üç mesaj. Elçiye zeval olmaz.
1. Sedat isimli yarışmacının isim ve memleket tabelasında, katıldığı şehir olarak "İÇEL" yazmaktadır. Ancak uzun zaman önce Bakanlar Kurulu kararıyla bu şehrin adı resmi olarak "Mersin" şeklinde değiştirilmiştir. Bu arada yarışmacı kardeşimizin bu duruma müdahale etmemesi de beni şaşırtmıştır. (MUSTAFA TAŞVUR)
2. Amacım, köşeniz aracılığıyla "Var mısın Yok musun?" programında geçen seneden süregelen bir anlatım bozukluğuna engel olmak. Programda yarışmacılar kutuları açtırırken 9'dan sonrası için de rakam ibaresini kullanıyor. Zira rakam 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9'dan başka sayılara verilmemesi gereken isimdir. (ŞEVKET SAMAZ)
3. 61 yaşında bir anneanneyim. "Var mısın Yok musun?"da yarışmak istiyorum. Ama görüyorum ki, yarışmadaki hanımların neredeyse hepsi genç, renkli gözlü, manken gibi kızlar. Ben de çıksam ekranda görüntü kirliliği yaratmam. Ama sanırım hiç şansım yok. (NİMET KAYA)
https://nurselergin.yetkin-forum.com

Acun'a üç mesaj var !
1 sayfadaki 1 sayfası