NURSEL ERGİN FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NURSEL ERGİN FAN CLUB

MAVİŞ GÜZEL NURSEL FAN CLUB

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yeni fenomen Naciye Teyze !

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Yeni fenomen Naciye Teyze ! Empty
MesajKonu: Yeni fenomen Naciye Teyze !   Yeni fenomen Naciye Teyze ! Icon_minitimeÇarş. Ara. 24, 2008 7:38 pm

Doğuştan komedyen, samimi, şirin ve hem neşeli teyze... Bunlar Var mısın Yok musun yarışmacılarından Mevlüt’ün annesi Naciye Acaroğlu için yapılan yorumlar. Programdaki yarışmacılar kadar ilgi çeken Naciye Teyze’nin kim olduğunu merak ediyor musunuz?

Onu izlerken ailenizdeki pek çok kişinin davranışından bir şeyler yakalıyorsunuz. Kiminin annesi, kiminin anneannesi, kiminin teyzesi gibi. Ekranların sevilen yarışması Var mısın Yok musun’da Mevlüt’ün annesi Naciye Acaroğlu yarışmacılar kadar ilgi gördü ve bir de fenomen oldu. Yarışmacılardan, boş gitmesinler diye Hamdi Bey’in teklifini kabul etmesini istiyor, ‘Biraz bize de kalsın’ diyor. Mevlüt beş aydır yarışmada, annesi Naciye Acaroğlu ise üç aydır onu yalnız bırakmıyor. Sadece oğlunun mu; tüm yarışmacıların annesi olmuş.

Konuşurken bir cips reklamındaki hanıma benziyor. Doğal, içten, sürekli gülüyor. Ekranda nasılsa aynen öyle. Hiç yapmacık değil, sorulara yanıt verirken ‘Kusura bakmayın iyi yanıt veremezsem’ diyor ve meşhur kahkahasını patlatıyor.

Naciye Acaroğlu 54 yaşında. ‘Artık kocadım’ diyerek beş çocuğu olduğunu söylüyor: ‘En büyük oğlum İzmir’de öğretmenlik yapıyor, iki kızım Konya’da yaşıyor, Mevlüt dördüncü çocuğum; bir tane de 40’lığım var. 40 yaşında doğurdum. Kızım Şeyma 11 yaşında’ diyor. Geçmişte Konya’da eşinin market sahibi olduğunu anlatan Naciye Teyze ‘Eşimle oğlum Mevlüt çalıştırıyordu. İşlerimiz kötü gitmişti. Oğlum buraya çalışmaya gelmişti. İnternetten yarışmaya başvurmuş ablasıyla birlikte ve Allah kısmet etti katıldı.’

Mevlüt yarışmaya katıldığında ilk bir ay babası kendisini stüdyoda desteklemiş. Son üç aydır ise annesi yanında. Yarışmada yaptığı yorumlarla, esprilerle herkesi güldüren Naciye Teyze halinden çok memnun: ‘Buraya gelmeyi ben istedim. Burada herkesi çok sevdim, onlar da beni çok sevdi. Çok memnunum hayatımdan. Arada bir kızım Şeyma’yı görmeye Konya’ya gidiyorum, bazen de onlar buraya geliyor. Kızımı özlüyorum ama sık sık görüşüyoruz.’

‘Eşiniz sizi özlemiyor mu?’ sorumuza ‘Özlemez olur mu? Ama sık sık gidip geliyoruz’ yanıtını veriyor.

Yarışma bitti, ne olacak bunun sonu? Naviye Teyze ‘Ne yapayım birtanem, gidecem Konya’ya, küçük kızımın hatırı için. Allah Mevlüt’e hayırlı bir iş verirse, gelmeyi de düşünebilirim. Çünkü çok hoşuma gitti İstanbul. Eskiden de gelmiştim birkaç kez. O zaman da sevmiştim. Benim tam aradığım ortam bu. Denizi, yeşili, kalabalığı çok severim’ diye konuşuyor.

Bir gün bu yarışma bitecek, Mevlüt ile annesi de evine dönecek. Naciye Teyze diğer yarışmacılara ‘Biraz bize de kalsın’ diye espri yapıyor ya Mevlüt’ün kazanmasını arzu ettiği rakamı sorduğumuzda ‘Mevlüt ne kadar hayırlıysa o kadar kazansın’ diyor. Ya bir şey çıkmazsa, ‘Kısmet, 1 YTL’ye kalmadan Hamdi Bey’in teklifini kabul etmesini isterim’ temennisinde bulunuyor.

Dışarı çıkınca herkes benimle fotoğraf çektiriyor

PEKİ nedir Naciye Teyze’ye bu ilginin nedeni? Naciye Teyze yanıtı bulmuş: ‘Ben de insanları çok seviyorum, belki de o yüzden herkes beni seviyor. Geçen gün Sarıyer’de pazara gittim, inanın adım atamadım. ‘Seni çok seviyoruz, televizyona çok yakışıyorsun, çocuklar seni izlemeden uyumuyor. Naciye Teyze çıkmadan uyumam diyor. Eyüp Camii’ne gittim, yanımda 50 kişi vardı, herkes benimle çocuğuyla fotoğraf çektirdi. Kimseyi kıramadım, aslında işimiz vardı ama sağ olsunlar. ‘Anne gözlük tak’ diyor ama gözlük takmayı sevmiyorum, bazen güneş gözlüğü kullanıyorum Yarışmada çok rahatım, eskiden yatsı namazını kıldıktan sonra tavuk gibi yatan insandım, şimdi ortam güzel, çok mutluyum.’

Bana uygun olursa reklamda oynayabilirim

NACİYE Teyze ‘Hayatım değişmedi. Ben zaten böyleydim’ dese de değişen pek çok şey var aslında. ‘Zaten bu yaştan sonra ünlü olmak değil derdim. İnsanlar beni sevdiği için çok mutluyum. Neysem oyum’ diyor. Şimdiye kadar reklam ya da başka bir teklif gelip gelmediğini sorduğumuzda ise ‘Şimdiye kadar reklam teklifi gelmedi. Bana uygun bir şey olursa kabul ederim neden olmasın. Köylü kıyafetini giyebilirim. Eşim reklamda oynamama bir şey demez’ yanıtını veriyor.
https://nurselergin.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Acun'dan yeni bir sürpriz
» 'Var mısın yok musun'da yeni rekor
» Yeni Aktüel deşifre etti: Hamdi Bey diye biri yok