NURSEL ERGİN FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NURSEL ERGİN FAN CLUB

MAVİŞ GÜZEL NURSEL FAN CLUB

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

500 bin YTL'yi hayal etti ama

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

500 bin YTL'yi hayal etti ama Empty
MesajKonu: 500 bin YTL'yi hayal etti ama   500 bin YTL'yi hayal etti ama Icon_minitimeÇarş. Ara. 24, 2008 7:38 pm

'Var mısın, Yok musun' yarışmasında Hakan Bey, 500 bin YTL kazanma hedefi ile başladığı yarışmayı teselli edici bir rakamla bitirdi

Hakan Bey, 'Var mısın, Yok musun' yarışmasında bir ilki başarmak için yarıştı. Hakan Bey, "Ben 500 bin YTL kazanmaya geldim... 500 bini bulup 'Var mısın, Yok musun' tarihinde bir ilk olmak istiyorum. Çok zor bir olay. Bunu da başarabilir miyim bilmiyorum, inşallah başarırım" diyerek iddiasını sergiledi.

Haken Bey, eşi ve iki çocuğu stüdyoya girdiği zaman da duygulandı ve gözleri yaşlandı.

Hakan Bey'in üst üste mavi kutuları açması, Hamdi Bey'in 53 bin YTL'lik cömert teklif yapmasına sebep olduysa da üst üste iki turda 500 bin YTL'lik kutular açılınca teklifler düştü.

500 bin YTL kazanma hedefi ile yarışmaya başlayan Hakan Bey, son teklif öncesinde son 500 bin YTL'yi de açtırdı ve Hamdi Bey'den 12 bin YTL'lik teklif aldı. Hakan Bey, 100 bin YTL'lik kırmızı ile 1, 5 ve 50 YTL'lik mavi kutulardan oluşan tablo karşısında teklifi kabul etti.

Hakan Bey şayet devam etseydi, seçtiği iki kutuda mavileri bulacak ve son ikiye 1 YTL ile 100 bin YTL bırakacak, Hamdi Bey'den de 34 bin YTL'lik teklif alacaktı. Acun Ilıcalı, yarışmacının önündeki 6 nolu kutuyu açtı ve içinden 1 YTL çıktı. Hakan Bey, 12 bin YTL'lik teklifi kabul ederek yarışmadan eli boş dönmemiş oldu.

KAYNAK: TELEVİZYONGAZETESİ
https://nurselergin.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Var Mısın Yok Musun'da hayal kırıklığı
» Nursel rekorları alt üst etti !
» Ve anneanne veda etti
» Nurçin herkesi şok etti
» Burhan, Acun'u sinir etti